Brobæksgade 20 og 3 andre boliger er kommet til salg denne uge i Slangerup - se boligerne her.

dato

4 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Slangerup. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

Blandt de nyeste boliger, der er kommet til salg i Slangerup, finder vi villaen på Brobæksgade 20. Denne bolig er på 130 m² og tilbyder generøs plads fordelt på 6 rum.

Villaen ligger på en grund på 556 m² og er prissat til 3.795.000 DKK. Her er der mulighed for at erhverve en rummelig bolig i et attraktivt område.

En anden spændende mulighed i Slangerup er fritidshuset på Pilevangen 28 i Lystrup. Dette fritidshus er lidt mindre med 107 m², men det kompenserer med en imponerende grund på 1.873 m².

Pilevangen 28 har 5 rum og er udbudt til en pris på 3.250.000 DKK. Begge boliger er en del af Slangerups aktuelle boligmarked, hvor der er noget for enhver smag.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga