7 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Slangerup. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Slangerup finder man blandt de nyeste boliger på markedet villaen på Lindegårds Alle 10. Denne rummelige ejendom er på 217 kvadratmeter og har 6 værelser, hvilket giver god plads til en større familie. Villaen er placeret på en grund på 874 kvadratmeter.
Prisen for denne bolig ligger på 4.695.000 DKK. Der er mulighed for at udnytte den store bolig til forskellige formål, og dens størrelse gør den ideel for dem, der ønsker et rummeligt hjem.
En anden ny mulighed i Slangerup er villaen på Månevej 4. Med et bebygget areal på 211 kvadratmeter fordelt på 5 rum, tilbyder denne bolig masser af plads på en imponerende grund på 1.768 kvadratmeter.
Prissat til 3.849.000 DKK, er dette en attraktiv ejendom for dem, der søger både indendørs komfort og udendørs frihed. Med dens store grund er der rig mulighed for udfoldelser i naturen.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.