Vi har kigget på denne uges tilbudsaviser fra dagligvarebutikker i Slangerup og fundet nogle fantastiske tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud fra Coop365, Netto og SuperBrugsen.
Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i din lokale butik og gør en god handel!
Coop365: Dybfrost and til kun 59 kr.
Hos Coop365 kan du få en Gustav Landand på 2400 g til en skarp pris af 59 kr. Tilbuddet gælder fra torsdag den 30. oktober til onsdag den 5. november.
Netto: Velsmag Dansk julemedister eller hakket grisekød til 10 kr.
Netto tilbyder Velsmag Dansk julemedister eller hakket grisekød (14-18% fedt) til kun 10 kr. for 300-350 g. Tilbuddet gælder fra lørdag den 1. november til fredag den 7. november.
SuperBrugsen: Lurpak smør til kun 14 kr.
SuperBrugsen har et godt tilbud på Lurpak smør eller smørbar til kun 14 kr. for 200 g. Tilbuddet gælder fra fredag den 31. oktober til torsdag den 6. november.
Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.