Lupinvej 11 og 3 andre boliger er kommet til salg denne uge i Slangerup - se boligerne her.

dato

4 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Slangerup. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Slangerup er to af de seneste boliger, der er kommet til salg, villaerne på Lupinvej 11 og Lebahnsvej 4.

Lupinvej 11 tilbyder en rummelig villa med 187 kvadratmeter fordelt på 5 værelser. Beliggende på en grund på 1287 kvadratmeter, giver det rigelig plads både inde og ude. Villaen er sat til en pris på 4.395.000 DKK.

En anden mulighed i samme by er villaen på Lebahnsvej 4. Denne bolig omfatter 150 kvadratmeter og består af 4 værelser. Beliggende på en mindre grund på 479 kvadratmeter, har villaen en pris på 3.995.000 DKK.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga
Mest læste artikler