Blommevang 1 og 1 anden boliger er kommet til salg denne uge i Slangerup - se boligerne her.

dato

2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Slangerup. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

En ny villa er til salg på Blommevang 1 i Slangerup. Med 139 m² fordelt på 4 værelser, har denne bolig en moderne ruminddeling. Den generøse grund på 850 m² giver masser af mulighed for udendørs aktiviteter.

Øvej 31B tilbyder et hyggeligt rækkehus i Slangerup med en samlet plads på 56 m². Denne ejendom byder på 2 rum, ideelt for enkeltpersoner eller en lille familie. Grundarealet er 97 m², hvilket gør det til en kompakt boligmulighed.

Blommevang 1 er prissat til 3.495.000 DKK, mens Øvej 31B er tilgængelig for en mere overkommelig pris på 1.695.000 DKK. Disse to ejendomme appellerer til forskellige behov og prisklasser, begge med beliggenhed i det eftertragtede Slangerup-område.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga