4 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Slangerup. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Slangerup er to af de nyeste boliger på markedet villaen på Mejsevej 6 og villaen på Ingridvej 4.
Villaen på Mejsevej 6 byder på et areal på 138 kvadratmeter, fordelt på 5 værelser. Ejendommen har en grundstørrelse på 803 kvadratmeter, og er udbudt til en pris på 4.150.000 kr.
En anden spændende mulighed er villaen på Ingridvej 4, som tilbyder en større bolig på 185 kvadratmeter. Denne villa rummer 6 værelser og har en rummelig grund på 1.026 kvadratmeter. Den er tilgængelig for 4.100.000 kr.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.